do
do
do
do
do

Lista ofert
Zdjęcie oferty KPR-LW-8054
lokal na wynajem
Ruda Śląska
Nowy Bytom
Niedurnego

46m2

powierzchnia

1 500zł

33zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-MS-8333
mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
Wirek
Joliot-Curie

2

pokoje

46m2

powierzchnia

968zł

RATA OD

270 000zł

5 819zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-BS-8279
obiekt na sprzedaż
Chorzów
Chorzów Batory
Stalowa

670m2

powierzchnia

4 193zł

RATA OD

1 170 000zł

1 746zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-MS-8327
mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
Ruda
Norwida

3

pokoje

53m2

powierzchnia

1 254zł

RATA OD

350 000zł

6 667zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-LW-8141
lokal na wynajem
Ruda Śląska
Nowy Bytom
Niedurnego

78m2

powierzchnia

2 900zł

37zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-BS-8300
obiekt na sprzedaż
Ruda Śląska
Bykowina
Rymera

452m2

powierzchnia

1 971zł

RATA OD

550 000zł

1 217zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-MW-8295
mieszkanie na wynajem
Ustroń
Jaszowiec
Staffa

3

pokoje

85m2

powierzchnia

6 000zł

71zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-LW-8308
lokal na wynajem
Ruda Śląska
Nowy Bytom
Niedurnego

40m2

powierzchnia

1 500zł

38zł/m2
Zdjęcie oferty KPR-MS-8240
mieszkanie na sprzedaż
Ruda Śląska
Kochłowice
Reja

7

pokoi

107m2

powierzchnia

2 146zł

RATA OD

599 000zł

5 574zł/m2

rozumiem