do
do
do
do
do


O Firmie

O Firmie

Agencja Nieruchomości Kontrakt Plus działa na rynku od 1997 roku na terenie Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Zabrza, Katowic, Mikołowa, Tychów, Pszczyny i okolic. Centrala firmy ma siedzibę w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu przy ul. Niedurnego 43, I oddział w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach przy ul. Radoszowskiej 164D. Oddział II w Pszczynie przy ul. St. Batorego 8C. Należymy do Bielsko-Katowicko-Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Pracownicy Agencji Kontrakt Plus posiadają licencje zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami nr 1406 i nr 22333 nadane przez Ministra Budownictwa i są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami.

Poprzez czynny udział w szkoleniach i seminariach organizowanych przez Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami poszerzamy swoją wiedzę i stale doskonalimy swoje kwalifikacje zawodowe.
Prowadzimy obsługę Klienta w zakresie obrotu nieruchomościami:

  • pośredniczymy w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie mieszkań, domów, budynków, działek oraz lokali użytkowych
  • służymy radą i doświadczeniem zarówno osobom prywatnym jak i firmom
  • zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji również w języku angielskim
  • transakcje przeprowadzamy począwszy od doradztwa, poprzez zgłoszenie oferty, reklamowanie jej, aż do bezpiecznego przeniesienia własności lub podpisania umowy najmu i przekazania nieruchomości.

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawnymi i notarialnymi, które dbają o bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas transakcji, a tym samych bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze doświadczenie zawodowe przekłada się na zadowolenie naszych klientów, dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura nieruchomości, gwarantujemy Państwu atrakcyjne i sprawdzone oferty oraz profesjonalną i szybką obsługę.

 

Z wyrazami szacunku,
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Elżbieta Minkina – Kwaśny

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem